Únor 2016

Jídelníček 22.2.2016

22. února 2016 v 11:46 | Michelle |  Jídelníček


SNÍDANĚ: pečené vepřově maso (cca 100g) a pečený varoh z buchty (jsem jí trošku ožrala no)
SVAČINA: NIC
OBĚD: NIC
SVAČINA: NIC
VČEŘE: NIC

PITÍ: 2x zelený čaj, čokoláda v prášku, voda se šťávou
KCAL: cca 350
POHYB: Cesta do práce a zpět, cviky na břicho


Back!!! Everything for it!!!

22. února 2016 v 11:27 | Michelle |  Me
Tak jsem zpět a asi na tý nejhorší, posr*** váze.. Snad nikdy jsem na sebe nebyla tak naštvaná, zklamaná a v háji z toho, jak jsem to mohla dopustit a takhle nakynout. Všechno posrat a pomalu šplhat zpět do doby,kdy jsem byla odporná, nešťastná apod.... ALE TOHLE NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEŘÍKÁM,ŽE JSEM SUPER ČLOVĚK,CO DĚLÁ VŠECHNO DOBŘE,ALE MYSLÍM SI,ŽE JSEM SILNEJ ČLOVĚK (MOŽNÁ SILNĚJŠÍ NEŽ VĚTŠINA OSTATNÍCH),PROTOŽE UŽ JSEM DOKÁZALA,ŽE NA TO MÁM A PROSTĚ TO NEZAHODÍM A VRÁTÍM SE TAM,KDE JSEM BYLA PŘED ROKEM.. NE NEVRÁTÍM-------> JÁ TO POSUNU JEŠTĚ DÁL A NA TU NEJNIŽŠÍ VÁHU V MÝM ŽIVOTĚ A PROSTĚ TO DOKÁŽU..

BUDE TO TEĎ CHTÍT PÁR OPATŘENÍ,PROTOŽE MUSÍM ZASE NAHNAT SVOJÍ PEVNOU VŮLI A ODHODLÁNÍ NA NEJVYŠŠÍ OBRÁTKY A TO ZNAMÉNÁ TĚHLE PÁR ZÁSAD:
1.- Nechodit do lednice a minimálně do kuchyně
2.- Žádný mentos (menší závislost asi a to mě taky brzdí)
3.- koupit si žvejky bez cukru
4.- jedno ranní jídlo (maximálně 250-300kcal)
5.- omezit kafe na maximálně 3 denně

Teď dám celý týden na jednom jídle jako jsem to dělala vždy a uvidím, jak se váha bude chýbat a když se jí nebude moc chtít,tak budu muset bohužel úplně jídlo vynechat,ale věřím tomu,že to půjde zase s tou jednou snídaní (ale striktní).. Nechci se zase všude cítit jako to nejvetší prase a stydět se,když se mám před přítelem svlíknout!!!!!!!!!!!!!! Chci oblíknout svoje oblíbený kalhoty a nepřipadat si jako,že rypnou,když se pohnu a chci zase tu 6 na váze a ty malý čísla na oblečení.. Ať si všichni okolo žerou,ale JÁ nebudu..

Chci být šťastná a to je způsobený mým přítelem a rodinou,ale hlavně tím,že se budu cítit dobře a to jen díky tomu,že budu hubená a že oblíknu,to co chci a tím,že na váze bude číslo,který tam chci mít..Teď je tam o 10kilo víc a úplně se mi chce brečet.. Sice na centimetrech je to pár cenťáků (a všichni mi hádají míň),ale JÁ vím,co tam je a o kolik jsem to posrala,takže KONEC a to vaše jídlo si strčte někam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!